Kompleks turystyczny i kurort „Obzor-Galeria” znajduje się na granicy dwóch rejonów Varny i Burgas, 60 km na południe od Varny i na północ 74 km od Burgas i 37 km od Neseberu. Zarówno w Varnie, jak i Burgas są lotniska, z których latem mogą korzystać turyści. Bliskość innych znanych kurortów i kompleksów turystycznych daje dodatkową możliwość korzystania z różnorodnych rozrywek. A konkretnie to są: w odległości 5 km od Obzoru znajduje się miejscowość Biała , 60 km miasto Varna, 75 km kurort „Złote Piaski”, 30 km kolejny kurort „Słoneczny Brzeg” , 37 km przepiękny Neseber, a 74 km jest do miasta Burgas.

obzorlotptaka
obzorpanorama

W kurortach Obzor i Biała jest wiele restauracji i innych obiektów rozrywkowych.. We wszystkich sąsiednich miastach i kurortach z powodu ich położenia, cała obsługa i świadomość społeczna jest nakierowana na rozwój turystyki.

Plaża w kurorcie ma długość około 10 km, a szerokości 30-90 metrów. Piasek jest drobniutki koloru złotożółtego. Przyjmuje się, że jest to najdłuższa plaża na wybrzeżu czarnomorskim.

reklama, poligrafia, tworzenie stron www, sensico radom